Novi gradski čelnici u nastupnom posjetu nadbiskupu Zdenku Križiću

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gradonačelnik Splita Tomislav Šuta, zajedno sa svojim zamjenicima Mateom Dorčić i Ivom Bilićem, danas je boravio u nastupnom posjetu splitsko-makarskom nadbiskupu mons. Zdenku Križiću. Susret je održan u zgradi Nadbiskupskog ordinarijata, a prisustvovali su mu i generalni vikar Splitsko-makarske nadbiskupije mons. Franjo Frankopan Velić te pastoralni vikar don Edvard Punda.

Tom prigodom nadbiskup Kružić uputio je čestitke novoizabranome gradonačelniku, zaželjevši mu obilje Božjeg blagoslova i uspjeha u obnašanju dužnosti, izrazivši nadu u dobru i plodnu suradnju između Crkve i gradske uprave.

Gradonačelnik Šuta zahvalio je nadbiskupu na srdačnom prijemu, toplim riječima i iskazanoj spremnosti na suradnju, osobito u pitanjima od zajedničkog interesa. Izrazio je i spremnost Grada Splita da pomogne Nadbiskupiji u realizaciji njezinih projekata. U nastavku susreta razgovaralo se o mogućnostima jačanja odnosa između Grada Splita i Splitsko-makarske nadbiskupije.

Share.

Leave A Reply

Portal Splita
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.