Obilježena 75. obljetnica Splitskog dijabetičkog društva

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Svečanom akademijom u foyeru Hrvatskog narodnog kazališta Splitsko dijabetičko društvo obilježilo je 75. obljetnicu svoga djelovanja. Tom prigodom su zaslužnim pojedincima, organizacijama i zdravstvenim ustanovama uručene plakete i priznanja.

U svom pozdravnom govoru predsjednik Splitskog dijabetičkog društva Branko Lulić upozorio je na važnost prevencije, od osobne brige za zdravlje do pravovremenog prepoznavanja bolesti i liječenja. Splitsko dijabetičko društvo, kako je kazao,  redovito organizira edukacije, a do sada su imali čak 35 ciklusa predavanja uz stručnu potporu sedmoro liječnika KBC-a Split.

Povodom 75. obljetnice prigodnu plaketu predsjedniku SDD, Branku Luliću u ime Grada Splita uručila je Nađa Mladinić, pročelnica p.o. Upravnog odjela za socijalnu skrb, zdravstvenu zaštitu i demografiju.

Share.

Leave A Reply

Portal Splita
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.