S početkom turističke sezone Grad Split udvostručio broj komunalnih redara u drugoj smjeni, radit će do 1 sat iza ponoći

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
S početkom turističke sezone i većeg priljeva gostiju, Grad Split je u suradnji s Turističkom zajednicom, Županijskom gospodarskom komorom, Obrtničkom komorom, Policijskom upravom, predstavnicima ugostitelja, predstavnicima kotareva iz šireg centra grada te nadležnim inspektoratom održao niz sastanaka, a kako bi se koordinirano dogovorile i provele aktivnosti u cilju osiguravanja ugodnog suživota građana i turista. U tom smislu, u okviru kampanje „Respect & enjoy”, utvrđeni su frekventni turistički punktovi i postavljeni ‘city light’ vizuali kojima se turiste poziva da uživaju u ljepotama grada uz primjereno ponašanje i uvažavanje iznimnih kulturno-povijesnih lokaliteta, osobito na području stare gradske jezgre.
Paralelno je pokrenuta i digitalna kampanja istog sadržaja. Također, resorna gradska služba udvostručila je broj komunalnih redara u drugoj smjeni te je produljila njihovo radno vrijeme do 1 sat iza ponoći, a sve kako bi se izbjegli neželjeni prizori, osigurao red na javnom prostoru i normalan život stanovnika, osobito u centru grada.
izvor: dalmacijanews.hr

Share.

Leave A Reply

Portal Splita
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.