Splitska Noć muzeja: Bogati programi na 14 lokacija i besplatni prijevoz Prometovim autobusima

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bogatim programom u muzejima, galerijama i kulturnim ustanovama sutra će se u Splitu obilježiti ovogodišnja, osamnaesta po redu Noć muzeja. U sklopu najveće muzejske manifestacije u Hrvatskoj, koja se  ove godine odvija  pod sloganom „ Muzeji su važni!“ , programi će se održati na 14 lokacija u našem gradu od kojih će većina započeti u 18 sati, a  neki će potrajati i do 1 sat u noći. Osim razgledavanja stalnih postava uz stručna vodstva, izložbe, dokumentarne filmove i prezentacije većina splitskih galerija, muzeja i kulturnih ustanova za „Noć muzeja“ je osmislila i brojne pogodnosti za posjetitelje.
Kao doprinos boljoj organizaciji ovog događanja Grad Split je i ove godine  s Prometnom dogovorio besplatne autobusne linije koje će obuhvatiti muzeje na području stare gradske jezgre  i Zvjezdano selo na Mosoru. Privremena autobusna linija na relaciji HNK-Zvončac-HNK prometovat će svakih sat vremena od 18 do 1  sat, dok će autobusi od terminala na Sukoišanu do Zvjezdanog sela na Mosoru voziti s polaskom iz Splita u 17 i 19 sati s predviđenim povratkom u 21.30  i 00.30 sati.

POSEBNA LINIJA NOĆ MUZEJA VOZNI RED-2023

SPLITSKA NOĆ MUZEJA 2023. PROGRAM

Share.

Leave A Reply

Portal Splita
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.