Poreč: Kupanje na bazenu završilo u bolnici, petnaestero djece otrovano klorom

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Čak 15-ero djece otrovano je klorom na otvorenom bazenu u Poreču u turističkom naselju Lanterna.

Četiri kola hitne pomoći krenula su za Poreč kako bi djecu dovezli na pulsku pedijatriju. Nakon toga će se znati o kakvom je trovanju riječ.

Neslužbeno, saznajemo da su neka djeca teže disala i kašljala, javljaJutarnji list.

– Policijski službenici dobili su u 13. 10 sati dojavu zbog sumnje da se u bazenu u naselju Lanterna nalazi veća koncentracija klora. Postupanje je u tijeku, poručila je Suzana Sokač iz Policijske uprave Istarske.
IZVOR: slobodnadalmacija.hr

Share.

Leave A Reply

Portal Splita
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.