Prometna nesreća kod Omiša: Kamion se survao s dvadesetak metara visine ravno na Jadransku magistralu!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

U mjestu Medići nedaleko od Omiša, jučer poslijepodne  teretni kamion pao je s  dvadesetak metara visine na Jadransku magistralu. Za sada se ne zna uzrok ove bizarne nesreće.

Kako doznajemo, vozač kamiona prebačen je u splitski KBC, no nije poznato s kakvim ozlijedama. Prema informacijama iz Policijske uprave splitsko-dalmatinske, kamion je pod još nerazjašnjenim okolnostima pao na magistralu s ceste  iznad obližnjeg tunela. Očevid je još u tijeku.

IZVOR: slobodnadalmacija.hr

Share.

Leave A Reply

Portal Splita
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.