U mjestu Medići nedaleko od Omiša, jučer poslijepodne teretni kamion pao je s dvadesetak metara visine na Jadransku magistralu. Za sada se ne zna uzrok ove bizarne nesreće.
Kako doznajemo, vozač kamiona prebačen je u splitski KBC, no nije poznato s kakvim ozlijedama. Prema informacijama iz Policijske uprave splitsko-dalmatinske, kamion je pod još nerazjašnjenim okolnostima pao na magistralu s ceste iznad obližnjeg tunela. Očevid je još u tijeku.
IZVOR: slobodnadalmacija.hr






