Facebook stranica “Dnevna doza splitskog nereda” objavila je video s nadzorne kamere koja je snimila trenutak kad je prekrcano dostavno vozilo udarilo žensku osobu koja je iznosila reklamni pano u ulici iza Peškarije.
Pravo je čudo što nitko već i dosad nije ozbiljnije stradao jer, usprkos satnici koja je jasno utvrđena kad se mogu obavljati dostave za ugostiteljske objekte unutar Dioklecijanove palače, to se uopće ne poštuje. Dostava se doslovno obavlja kad god nekome zafale “dvi gajbe pive”, od ranog jutra do kasno navečer.
IZVOR: slobodnadalmacija.hr


