Zanimljiva priča dolazi iz Sinja, gdje je autoškolu Semafor upisao i uspješno položio vozački ispit 74-godišnjak…
– Naš Ante dokaz je da nikad nije kasno. Sretno u prometu! – čestitala mu je i autoškola.
Šjor Ante je brzo prikupio stotine lajkova na Facebooku, a brojni su ga podržali komentarima na fotografiji.
Iz Semafora su nam još kazali:
– Dotični gospodin je najstariji kandidat u našoj autoškoli, ali ne želi izlaziti s podacima u javnost.
Tako s Antom nismo popričali, ali želimo mu svu sreću u prometu.
Preuzeto sa: DALMATINSKI PORTAL


