Nikad nije kasno: Šjor Ante u Sinju položio vozački ispit sa 74 godine!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zanimljiva priča dolazi iz Sinja, gdje je autoškolu Semafor upisao i uspješno položio vozački ispit 74-godišnjak…

– Naš Ante dokaz je da nikad nije kasno. Sretno u prometu! – čestitala mu je i autoškola.

Šjor Ante je brzo prikupio stotine lajkova na Facebooku, a brojni su ga podržali komentarima na fotografiji.

Iz Semafora su nam još kazali:

– Dotični gospodin je najstariji kandidat u našoj autoškoli, ali ne želi izlaziti s podacima u javnost.

Tako s Antom nismo popričali, ali želimo mu svu sreću u prometu.

Preuzeto sa: DALMATINSKI PORTAL

Share.

Leave A Reply

Portal Splita
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.